Len, lnianka, mak, ogórecznik

Wiadomo, że wszyscy bardziej cenimy wnętrze, ducha, a nie powierzchowność. Ale cóż złego jest w chęci zatrzymania młodości ciut dłużej? Czy jedno musi wykluczać drugie? Dłuższe utrzymanie się w “stanie” młodości kojarzy się od razu z życiem, większą energią i radością, lepszym zdrowiem. Stosując zdrowy tryb życia, dbając o higienę psychiczną, odpowiednią ilość ruchu i właściwy dobór żywności możemy z pewnością wpłynąć na wydłużenie naszej młodości, cokolwiek mówiłyby dane w metryce.

Bogactwo składników aktywnych, nienasyconych kwasów omega 3 i 6, minerałów i witamin zawartych w lnie, maku, lniance i ogóreczniku wpływa na poprawienie metabolizmu całego organizmu, usprawnienie usuwania toksyn. Kwasy GLA mają kluczowe znaczenie dla kondycji skóry, ich brak skutkuje utratą elastyczności i powstawaniem zmarszczek. Naturalne fitosterole pomagają wygasić odczyny alergiczne skóry oraz podrażnienia, łagodzą trądzik, a chyba możemy się umówić, że ten aspekt młodości raczej nie należy do naszych ulubionych.

To, co zamykamy dla Państwa w naszych ciemnych butelkach, zawiera zestaw bardzo skutecznych narzędzi, które potrafią sprawić, że czas staje się bardziej łaskawy.

 • Olej z ogórecznika
  Olej z ogórecznika
  53,00 81,00 
 • Olej rydzowy (z lnianki)
  Olej rydzowy (z lnianki)
  20,00 38,00 
 • Olej lniany
  Olej lniany
  19,00 32,00 
 • Olej z maku (olej makowy)
  Olej z maku (olej makowy)
  26,00 93,00 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *