Len, wiesiołek, konopia

Życie w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. W zasadzie można powiedzieć, że żadne czasy nie były jakoś szczególnie łaskawe. Jednak obecnie narażeni jesteśmy na czynniki, do których ewolucja nie zdążyła nas w pełni przygotować. Nasza aktywność zazwyczaj nijak się nie ma do cyklu dobowego, nasze oczy bombardowane są nienaturalnym światłem. Chcąc czy nie chcąc pochłaniamy zanieczyszczenia, które jeśli nie wcisną się z pożywieniem, to na pewno wtargną z porannym powiewem powietrza.

Mimo zatrzęsienia gadżetów ułatwiających nam organizację codzienności, wciąż musimy pamiętać o niezliczonej ilości spraw ważnych i ważniejszych, musimy podejmować decyzje, nierzadko niosące swoje skutki przez długi czas. A i co raz pojawiają się nowe mikroby, które wystawiają nasze zdolności obronne na próbę. W takich sytuacjach warto wspomagać swoje siły wszelkimi sposobami. Medytacja, odpowiednia ilość ruchu, wsłuchanie się w swoje ciało na pewno pokierują nas ku lepszemu zdrowiu. Warto również wzbogacać codzienną dietę o dawkę konkretnych substancji, wspomagających odporność, wygląd oraz pracę całego naszego organizmu.

Z myślą o takich podstawowych potrzebach skomponowaliśmy mieszankę olejową, wytłoczoną z trzech rodzajów roślin o silnych właściwościach wzmacniających. Szczodrość składników mineralnych, balans między kwasami tłuszczowymi oraz obecność licznych steroli roślinnych sprawiają, że nadaje się ona wszędzie tam, gdzie wsparcia wymagają te najważniejsze, fundamentalne potrzeby.

Szczegóły działania poszczególnych olejów znajdziecie poniżej. Pozwoli to dobrać odpowiedni olej do konkretnych potrzeb:

 • Olej lniany
  Olej lniany
  19,00 32,00 
 • Olej z Wiesiołka
  Olej z Wiesiołka
  49,00 120,00 
 • Olej konopny
  Olej konopny
  28,00 74,00 

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *